Uliczne

Lampy uliczne LED mają zastosowanie głównie w przestrzeniach przemysłowych. Służą do oświetlania dróg, przejść dla pieszych, placów manewrowych. Z czujnikami zmierzchu i ruch mogą samoczynnie włączać się we właściwym momencie.

8led_0
Można np. na stałe włączyć co drugą lampę, a pozostałe tylko załączą się kiedy ktoś przechodzi. Dzięki temu uzyskuje się jeszcze większe oszczędności w zużyciu energii elektrycznej. Ponadto jeżeli lampy LED służą do oświetlenia obiektu nocą. Mogą normalnie być wyłączone a jedynie w sytuacji kiedy np. niepożądana osoba zbliży się, natychmiast uruchomią się działając prewencyjnie. Dla obsługi obiektu oświetlą drogę np. w czasie obchodu bez konieczności ręcznego ich włączania i wyłączania.

Uliczne lampy LED są proste w montażu. Pasują do standardowych mocowań klasycznych opraw oświetleniowych. Przewidywany czas życia to min 15 lat. Nie potrzeba w tym czasie wykonywać praktycznie żadnych czynności konserwacyjnych. Oprawy lampy LED są wykonane z anodowanego aluminium. Nie rdzewieją, nie ulegają odbarwieniom. Dzięki wyjątkowo dużym radiatorom diody nie ulegają nadmiernemu nagrzaniu. Ciepło jest odprowadzane i żywotność lampy wzrasta.

W tym miejscu znajduje się specyfikacja oferowanych lamp LED.